Susipažinkite

Jūrų teisė

Viena iš pagrindinių InRight advokatų darbo sričių yra privatinė jūrų teisė. Nuolat sprendžiame įvairius jūrinius ginčus ar problemas, reguliuojame konfliktines situacijas, deramės dėl taikos sutarčių ir teikiame įvairialypes teisines paslaugas laivų savininkams, frachtuotojams, P&I klubams, draudimo kompanijoms bei kitiems asmenims, kurie veikia laivybos sektoriuje, taip pat atstovaujame mūsų klientus teismuose.

Atstovaujame mūsų klientus įvairaus sudėtingumo ginčuose ar reguliavimo procesuose dėl skolos išieškojimo, laivų areštų ir jų nuėmimo, įvairiausių krovinių sugadinimų  ar jų trūkumo, kompensacijų darbo metu sužalotiems jūrininkams ar mirusių jūrininkų šeimoms išmokėjimo ir kt.

Kadangi „jūrinės“ problemos dažniausiai neapsiriboja vienos valstybės sienomis, bendradarbiaujame su įvairių jūrinių sričių užsienio specialistais ir galime pasiūlyti platų teisinių paslaugų spektrą. Mes efektyviai kooperuojamės su kolegomis ir partneriais iš užsienio:

• klasifikacinėmis bendrovėmis;

• ISM, ISPS, MLC audito ir sertifikavimo paslaugų teikėjais;

• P&I korespondentais;

• siurvejeriais (nepriklausomais žalų, jūrų ekspertais);

• užsienio advokatų kontoromis.

• Liberijos, Maršalo Salų, Maltos, Antigva ir Barbuda, Sent Vinsento ir Grenadinų, Sent Kitso ir Nevio, Panamos, Bolivijos bei Hondūro valstybių vėliavų inspektoriais;

Žinodami mūsų klientų laivybos sektoriuje kasdienes problemas, tokias kaip prastovos ir uždelsto išvykimo iš uosto patiriama žala, viena mūsų pamatinių profesinių vertybių yra greitas ir efektyvus problemų išsprendimas. Todėl „jūriniams“ klientams skubiais atvejais esame pasiekiami 24/7/365. Iškilus skubiam reikalui skambinkite advokatui Oleg Drobitko numeriu +370 655 39609.

Skubu? Susisiekime

Užklausa konsultacijai