Susipažinkite

Transporto teisė

Prekių gabenimas ir keleivių pervežimas yra pagrindinis rūpestis pasaulinėje prekyboje, keliantis begalę rizikų ir teisinių klausimų. Sutartinės sąlygos dėl multimodalinio krovinių gabenimo yra sudėtingos, kompleksinės, kurias yra būtina atidžiai įvertinti išmanant transporto sektorių. Kadangi esame sutelkę daugiau kaip dvidešimties metų patirtį teikdami teisines paslaugas krovinių vežėjams, ekspeditoriams, logistikos įmonėms, krovinių terminalams, frachtuotojams, laivų ir krovinių savininkams ir draudėjams, gebame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.

Konsultuojame klientus krovinių praradimo ar sugadinimo atvejais, sutarčių sudarymo, aiškinimo ir vykdymo tarp verslo partnerių klausimais, darbo organizavimo ir darbo santykių teisiniais klausimais bei kt.

Tuo pačiu InRight steigėjas bei vadovas advokatas Dr. Oleg Drobitko yra apsigynęs disertaciją tema „Krovinių multimodaliniai pervežimai: teisniai aspektai“, todėl iššūkių nagrinėjimas transporto teisės srityje paremtas tiek praktinėmis, tiek akademinėmis žiniomis, kas leidžia įžvelgti naujas rizikas šiame sektoriuje bei jų sprendimo būdą. Atitinkamai stebime iššūkius, kuriuos kelia technologijų pažanga trikdanti nusistovėjusius verslo modelius.

Skubu? Susisiekime

Užklausa konsultacijai